Ana Sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Sanayi geçmişi 1980'li yıllara dayanan "Rulopak" 2003 yılında Türkiye'nin ilk Hijyenik Klozet Kapağı sistemini %100 Türk Sermayesi ile üreterek, endüstriyel hijyen sektörüne hızlı bir giriş yapmış, gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektöre ivme kazandırmıştır.

Rulopak bugün İstanbulda 3 ayrı lokasyonda son teknoloji makine ve ekipmanlarla toplamda 36.000 m² kapalı alan üretim tesislerine sahiptir. Devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir.

Rulopak, AR-GE ve ÜR-GE birimleri ile teknoloji mühendislerini kendi bünyesinde bulunduran yegâne şirket yapısıyla, ülkemize katma değerli hizmetleri bilimsel çalışmalarla sunmakta ve bugün 95'in üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç etmesiyle, Dünya markası olma yolunda gururla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürettiği yüksek kalite ürünlerle, toplu kullanım alanlarından kişisel hijyen ihtiyaçlarına kadar bir çok yenilik yapmış ve Türkiye'nin gerçek anlamda Hijyen ürünlerine odaklanmış ilk ve tek firmasıdır.

Esnek ve hızlı hizmet, kısa zamanda teslimat, geniş dağıtım ağı ve onaylanmış kalitesi ile 
Rulopak, "Hijyende Hep Bir Adım Önde" olmaya devam edecektir.